KURUMSAL

Temelleri 1997'lı yılların başında Adana'da atılan firmamız kuruluşunda itibaren Amerikan UL standardında Yangın Algılama ve Alarm Sistemlerinin güvenilir birçok büyük markasını kendi bünyesinde distribütörlüklerle toplamıştır. Önce Amerikan projelerine daha sonra Türkiye ve Ortadoğu’ya açılmıştır.

Bu bağlamda sistem projelendirmesi, teknik malzeme temini ve satışı, süpervizörlük, uygulama, danışmanlık ve hizmet sonrası destek bazında ihtiyaçlarınıza cevap verebilmektedir. Delta Teknik projeye uygun ve dünya standartlarının ( UL, FM, ULC, CE, NFPA vb.) onayladığı yüksek performanslı cihaz seçimi, projelendirme, montaj ve satış sonra teknik hizmetler sunabilmektedir.

Güçlü referanslarımız ve tecrübelerimiz doğrultusunda, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, talepleri kaliteli ürün, uygun fiyat, kısa sürede ve bir defada karşılayabilmek firmamızın politikasıdır.

Bunların dışında Amerikan UL standardında Galvaniz EMT boru ve EMT boru aksesuarları türü malzemelerinin de satışını gerçekleştirmektedir. Adana İncirlik Üssü başta olmak üzere Amerika menşei UL onaylı elektrik tesisat malzemelerinin tarafımızdan zamanında ve eksiksiz olarak tedariğini de gerçekleştirmektedir. Bölgemiz başta olmak üzere Ortadoğu ve bir çok ülkede diğer prestijli projelerde kullanılan Yangın sistemleri olmak üzere EMT çelik boru, çelik spiral boru, PVC kaplı çelik spiral boru, çelik buat ve kapakları ve tüm aksesuarlar da şirketimizce tedarik edilmiştir.

Bu geçen süre içerisinde Galvaniz elektrik tesisat malzemelerinin yangına, depreme ve mekanik dirence karşı olan avantajları ülkemizde de yaygın olarak kabul görmeye başlayarak, popüler hale gelmiştir.

Adana ofisimiz sadece ülkemizin değil çevre ülkelerdeki projelerinde ihtiyaçlarını stoklarından karşılayabilecek kapasiteye sahiptir.

Son yıllarda giderek artan yurt içi ve yurt dışı taleplerini zamanında ve uygun şartlarda sağlayabilmek amacıyla Amerika nın New Jersey eyaletindeki depomuzdan müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yurt içi KDV li veya ihraç kayıtlı KDV siz malzeme temin etmemizde mümkün hale gelmiştir.

Bugün deneyimli kadrosu ve çalışkan teknik ekibi ile sektörde 20 yılllık birikiminin verdiği sağlam tedarik zincir yönetimi, güçlü finansmanı ve stok miktarları ile tartışmasız sektör lideri konumundadır.

 

 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis