Vizyon 

Delta Teknik Ltd. Şti olarak; Yangın Algılama ve Alarm Sistem teknolojileri ve elektrik sektöründe faaliyette bulunan, satış pazarlama ve teknik destek hizmeti veren şirketimiz profesyonel bir mantığa sahiptir…

Yangın sektöründe Dünya çapında büyük bir yeri olan Honeywell bünyesi altındaki bir çok markadan  aldığı kalite ve güç ile Türk tüketicisinin yanı sıra birçok yurt dışı projeleri ile de standartlarını yükseltmeyi hedeflemektedir. Delta Teknik  markası, satış sonrası servis ve özellikle de müşteri ilişkileri konularındaki hassas yaklaşımı ile tüketici memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir isim olmuştur. Honeywell bünyesinde ortak bir kalite , bilinçli ve mantıklı seçimler yaparak doğru projede doğru ürün kullanımı konusunda kendini geliştirmiş bir firmadır.

Delta Teknik  çalışanlarına, müşterilerine ve tedarikçilere Honeywell sistemlerine ilişkin bilgi veren ve projelerde destek olan yapısı ile ön plana çıkan bir firma olmuştur. Delta Teknik politikaları, ilke ve hedefleri doğrultusunda gelişmeyi sağlayacak yönetim sistemlerini oluşturmayı başara bilmiştir. Amerikan ve Avrupa Standardı ile ; müşteri taleplerinin ve pazar araştırması ile başlayan, satış sonrası servise kadar uzanan tüm ilgili süreç ve alt süreçleri disipline eden bir yönetim sistemi uygulayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir.

Dünya pazarları ile rekabet edebilen bir kuruluş olan Delta Teknik, standartlarını da belgeleyerek, çalışanı, müşterisi, ve tedarikçisi ile birçok Amerikan projesinin iyi bir oyuncusu olmak için günden güne çabasını artırmaktadır.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis