MCG Surge Protector Gerilim Koruyucu

 

Aşırı Gerilim Koruması Tek İşimizdir. 50 Yıl Kusursuz Korumanın Kutlanması - hikayemizi buradan okuyun 1967'den bu yana, MCG, son derece güvenilir aşırı gerilim koruma cihazlarının (TVSS, SPD'ler) tasarımı, geliştirilmesi ve imalatı olmak üzere yoğun bir alanda yoğunlaşmaya devam etmektedir.

Ne zaman sayılacağına güvenebileceğiniz ürünler. ISO 9001: 2015 Sertifikalı UL 1449 4. Baskı Listelenmiştir Northrop Grumman "Yılın Küçük İşletme Satıcısı" MCG, hassas ekipmanları arızadan koruyan, son derece güvenilir, endüstriyel sınıf, TVSS (geçici gerilim aşırı gerilim supressörleri) aşırı gerilim koruyucuları tasarlar ve üretir. AC Güç Hattı, Veri Hattı, DC ve Düşük Gerilim SPD'leri. Yıldırım ve güç dalgalanmaları, hastanelerde, finansal kurumlarda, askeri tesislerde ve diğer görev kritik faaliyetlerde ciddi şekilde zarar verebilir veya bozabilir.

MCG Aşırı Gerilimden Koruma'nın tasarımı ve imalatına olan ilgisi, hassas sistemleri geçici akımlara, kesintilere ve buna bağlı finansal ve işçilik maliyetlerine karşı güvenle korur olağanüstü dalgalanma akımı yönlendirme yeteneği sunar. 1967'den beri ABD'de üretilmektedir.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis