YANGIN ALARM VE ALGILAMA SİSTEMLERİ

Delta Teknik yangın alarm sistemlerinin kurulumu ve bakımı konusunda sektöründe önemli bir yerdedir. Her bir ortamın amacına uygun yangın alarmı sistemi almasını sağlamak için, saha güvenliğini artırmak ve iş sürekliliğini sağlamak için özel sistemler sunmaktayız; 

KALİTELİ YANGIN ALARM SİSTEMİ İLE İŞİNİZİ GARANTİYE ALIN

Kaliteli bir yangın alarm santralı sadece huzur için bir lüks değil,  işletmenizin bulunduğu yere önemli katkıda bulunur. Delta Tekniği seçtiğinizde işgücünüzün ve varlıklarınızın özel bir çözümle iyi korunduğundan emin olun. Sistemlerimiz,Türkiye'de mevcut en iyiler arasındadır ve bu sistemler erken uyarıda öncülük eder. 

ÜSTÜN YANGIN SİSTEMLERİ BU ÇATI ALTINDA 

Dünyada marka olmuş  ve  en tanınmış  markaları bünyemizde bulunduruyoruz. İşyerinin personel, varlık ve itibarını koruyabilmesi için en yeni ürünleri ve yangın alarm sistemlerini sunmayı taahhüt ediyoruz. Bu sebepten profesyonel mühendis ekibimiz size kararlaştırılmış olan her hangi bir sistemin sizin için uygun olmasını sağlayacaktır. Basit alarm sistemleri ve yangın söndürücülerden, acil aydınlatma sistemlerine kadar, kaliteli ürünlerimiz kuruluşunuzun güvenliğini sağlayacaktır.


KALİTE YANGIN ALARM SİSTEMİ VE MONTAJI

Her işletmenin de aynı olmadığını biliyoruz, bu nedenle sizin için doğru olan bir yangın güvenliği sistemi bulmak ve uygulamak için Delta Tekniğe güvenebilirsiniz. Geleneksel yangın alarmlarına ek olarak, sistemlerinizi bir sonraki seviyeye taşıyacak bir dizi ürün sunuyoruz. Yangın bastırma sistemlerimiz, petrol ve gaz alanları, enerji santralleri, veri merkezleri ve sağlık binaları gibi yüksek riskli ortamların korunmasına yardımcı olabilir. Ayrıca yangınların erken tespiti için kompleks duman algılama sistemleri sunuyoruz, riskleri en aza indiriyoruz. Karmaşık düzenleri olan daha büyük yerler için, acil durum aydınlatma sistemlerinide  destekler sunarak sisteme destek oluruz.

Dahası, profesyonel mühendis ekibimiz, önlem bakımına geçerek karar verdiğiniz sistemin, mümkün olduğunca uzun bir kullanım ömründen faydalanmasını sağlıyor.

 


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis